O nas

   

     Od wielu lat tworzymy nasze sklepy internetowe z wyposażeniem wnętrz, gromadząc w nich produkty wyselekcjonowane pod względem walorów estetycznych i jakościowych. Są to produkty nietuzinkowe, ciekawe wzorniczo, z których skorzystały już tysiące klientów ozdabiając swoje domy, z czego jesteśmy bardzo dumni.

     Naszym oczkiem w głowie są tkaniny obiciowe i zasłonowe, które prezentujemy na dwóch serwisach obiciowe24.pl oraz e-tkaniny.pl. Śledzimy najnowsze trendy we wzornictwie klasycznym oraz nowoczesnym i stale uzupełniamy nasze kolekcje tkanin.

     Z obcowania z tak wielką ilością przepięknych tkanin zrodziła się idea autorskiej pracowni szycia zasłon oraz innych dekoracji mijahome.pl.  Zapraszamy do skorzystania z jej usług.

     Tkaniny nie wyczerpują naszych zainteresowań. W sklepie homedesign24.pl pojawia się, ciągle rozszerzana, oferta wyjątkowych dekoracji - luster w ozdobnych ramach, obrazów, figur, donic, dekoracyjnych poduszek, lamp, dywanów czy designerskich mebli - pozwalająca zaspokoić gust każdego klienta szukającego swojego stylu.

     Jest jeszcze jeden sklep, któremu poświęcamy bardzo dużo uwagi - to e-tapety24.pl. Prezentujemy w nim tapety znanych marek, śledzimy ich najlepsze realizacje poszukując ciągle nowych inspiracji. Zafascynowały nas zwłaszcza tapety - murale (także wytwarzane pod indywidualny wymiar ściany), które aż proszą się by znaleźć swe miejsce na ścianie, którą będziemy każdego dnia podziwiać i czerpać z niej radość.

     Możemy, trochę nieskromnie, powiedzieć, że oferta produktowa pozwalająca na kompleksowe wyposażenie wnętrza jest mocną stroną naszej firmy skupiającej powyższe sklepy w ramach Grupy Interior Design.

     Życzymy klientom satysfakcji z dekorowania swoich domów naszymi pięknymi tkaninami, dekoracjami, meblami, lustrami i tapetami.

Aleksandra Piskorska-Szymańska

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Do góry